Image Alt

FORM VE YAŞAMIN İZİNDE

Oğuz Kadıoğlu Mimarlık ve OSKAD İnşaat Anonim Şirketleri, 2013 yılında Salih Oğuz Kadıoğlu tarafından, uluslararası bir şirket olarak yapılardaki yönetim ve tasarım tecrübelerinin devamı niteliğinde kuruldu. Profesyonel mimarlık kariyerine otel, havaalanı ve büyük metrajlı projelerin tasarımını yaparak başlayan Kadıoğlu, zaman içerisinde proje ve şantiye yönetimi konusunda dünyaca ünlü projelerde yer aldı ve tecrübelerine bu alanda devam ediyor. Oğuz Kadıoğlu Mimarlık ve OSKAD İnşaat Anonim Şirketleri olarak, başta Azerbaycan olmak üzere Rusya, Karadağ, Almanya ve Türkiye gibi dünyanın farklı ülkelerinde çalışmalarımıza hızla devam ediyor ve büyüyoruz.

En iyi mimarlık firmalarından biri olarak uluslararası platformda kendi becerilerimizi ve rekabet gücümüzü artırıyoruz. Modern yönetim anlayışımız ve yüksek nitelikli, dinamik ekibimiz ile mimari tasarım ve inşaat yapım sürecine öncülük etmeyi ve yeni bir vizyon getirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda kuruluşumuzdan bu zamana kadar birçok projenin hem tasarımını hem de inşaatın her aşamasını başarı ve takdir ile tamamlıyoruz. Günümüz inşaat dünyası daha da rekabetçi bir yöne doğru evriliyor. Maliyet, zaman ve kalite her zaman ki önemini korumakla birlikte, teknoloji hayatın her alanına yön verdiği gibi tasarım ve inşaat dünyasına da yön veriyor. Bu nedenle nitelikli ve sürdürülebilir olmak, mutlak vizyon ve dinamik bir yapı gerektiriyor. Bizler de sistem ve organizasyon yapımızı her gün geliştirerek, her türlü teknoloji ve modern yönetim tekniklerinden daha fazla yararlanıyoruz.

Proje tasarımı ve inşaat, uzun ve yoğun emekli bir süreç. İş verenler, iş ortakları, tedarikçiler ve çevre ile en yüksek mesleki ve ahlaki etik standardı, baştan sona kadar sağlayarak ilerlemek misyonumuzdur. İş verenlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en yüksek seviyede karşılamak için deneyimlerimize güveniyoruz.

Belirlenen programa bağlı kalarak, hedeflenen bütçeler dahilinde olağanüstü kalite sunmak için aralıksız çalışıyoruz. Güven, Saygı ve Doğruluk üzerine geliştirdiğimiz ilişkiler, sürekliliğimizin temel taşlarını oluşturuyor.

en iyi inşaat şirketi

Oğuz Kadıoğlu Mimarlık ve OSKAD İnşaat Anonim Şirketleri, uzun yıllar edinmiş olduğu tecrübelerine ve kurumsal marka değerine güvenerek, işverenlerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek, yenilikçi bakış açısı ile sektör hedeflerini daha yukarı taşımak için kuruldu. Hedeflerinden şaşmadan, tek tek tüm proje tasarımlarında ve imalatlardaki süreçleri çözümcü ve zamana uygun metotlar ile takip ederek mükemmel sonuca ulaşmak için yolumuzda ilerliyoruz. Uzun bir süredir hem tasarım hem de inşaat çalışmalarımızda işverenlerimize kusursuz, kesintisiz ve yüksek kalitede hizmet veriyoruz.

Firmamız, dinamik yapısı, yaratıcı ve tecrübeli kadrosu ile çok kısa sürede, fark edilen ve saygı kazanan önemli bir marka olarak sektörde yerini almıştır. Dünyanın farklı coğrafyalarındaki en özel projelerde çok büyük organizasyonları üstlenen en iyi inşaat şirketi OSKAD, işverenlerin ihtiyaçlarına göre optimum tasarımlar, mühendisliğin sağladığı en faydalı üretimler ve yatırımların en başından sonuna kadar mühendislik, proje tasarımı, işletme konularında danışmanlık gibi birçok konu ve alanda hizmet veren bir markadır. OSKAD olarak her geçen gün yurt içi ve yurt dışı projeler ile portföyümüzü ve faaliyet alanlarımızı genişletiyoruz. Büyük emek vererek ve uzun zaman harcayarak edindiğimiz iş yapma becerimizi geliştirerek, daha iyisini yapmak için çalışmaya devam ediyoruz. Biz maddenin sahip olduğu form dışında onları sonsuz varyasyon içerisinde yoğurarak ve yorumlayarak fonksiyonuna tam hizmet eden yeni eserler inşa etmeyi gelişime ve geleceğe katkı olarak görüyoruz.

Güvenilir ortak olmak, uzun vadeli bir yatırımdır. Biz, bu başarıyı kısa bir zamanda başardık. Ekibimiz, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle birlikte çalışarak bir sinerji oluşturuyoruz. Yaptığımız her şeyi en yüksek standartlarda, sınırların ötesinde, profesyonel ve etik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İşveren ihtiyaçlarını ve beklentilerini çok iyi analiz ediyoruz. İşverenlerimizin bütçeleri dahilinde, zamanında ve olağanüstü kalitede projeler sunuyoruz.

Tüm tasarım projelerimizde yenilik, mükemmellik, hız ve üst düzey kaliteyi taahhüt ediyoruz. En yüksek standartları sağlamak için detayları önemsiyoruz. Sürekli değişen sektörü takip edip, biz de onunla beraber değişiyoruz. Şirket içi ve şirket dışı eğitimler sayesinde, bu değişikliklere uyum sağlıyoruz. Uzun vadeli başarımızı, temel gerekliliklerimiz olan bu eğitimlerin sağlayacağını biliyoruz.

Modern teknolojinin tüm imkânlarını, kusursuz bir işçilik ve ayrıntı ile taçlandırıyoruz. Projelerimizde tamamen çok özel somut nesneler yaratmaya odaklanarak, ilham veren eserler inşa ediyoruz. Mimarinin, hayata ne kadar büyük etkisi olduğunun farkındayız.

OSKAD ailesi olarak vizyonumuzu betimleyen, bizi özel yapan, bakış açımızı ortaya koyan, bizi biz yapan: “Form ve Yaşam” dır.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor